Jaanuar

L. 04.01. Tantsuõhtu – Mõisaküla Kultuurimaja – Viljandimaa

R. 10.01. Nääripidu – Kaisma Rahvamaja – Pärnumaa

L. 11.01. Nääripidu – Toosikannu Puhkekeskus – Järvamaa

L. 18.01. Juubel – Märjamaa Rahvamaja – Raplamaa

R. 24.01. Juubel – Kohvik Shakespeare – Tartu

L. 25.01. Tantsuõhtu – Buffalo Pub’ – Tallinn

R. 31.01. Juubel – Kildu Ratsakeskus-Külalistemaja – Viljandimaa

Veebruar

R. 07.02. Heategevusõhtu –  LC Rakvere – Sõmeru Klubi – Rakvere

R. 14.02. Tantsuõhtu – Sõbrapäev 2020 – Tori Rahvamaja – Pärnumaa

L. 15.02. Juubel – Kadila Seltsimaja – Lääne-Virumaa

R. 21.02. Juubel – Aida Peosaal – Tartumaa

L. 22.02. Tantsuõhtu – Imavere Kõrts – Järvamaa

R. 28.02. Tantsuõhtu – Virma Pub’ – Rakvere

L. 29.02. Tantsuõhtu – Tartu Aleksander – Tartu

Märts

R. 06.03. Tantsuõhtu – Naistepäev 2020 – Roosna-Alliku Rahvamaja – Järvamaa

L. 07.03. Tantsuõhtu – Naistepäev 2020 – Kuimetsa Rahvamaja – Raplamaa

Aprill 

Mai

Juuni

R. 12.06. Tantsuõhtu – Virma Pub’ – Rakvere

L. 27.06. Juubel – Pajusi Rahvamaja – Jõgevamaa

Juuli

R. 03.07. 

L. 04.07. Tantsuõhtu – Kurase Baar – Kihnu

R. 10.07. Juubel – Habaja Veskimaja – Harjumaa

L. 11.07. 

R. 17.07. Juubel – Mõniste Rahvamaja – Võrumaa

L. 18.07. Pulm – Villa Müllerbeck – Otepää

R. 24.07. Tantsuõhtu – Virma Pub’ – Rakvere

L. 25.07. Juubel – Pärnu – Pärnumaa

R. 31.07. Juubel – Lombi Talu – Pajusi – Jõgevamaa

August

L. 01.08. Sünnipäev – Pinska Külalistemaja – Viljandimaa

R. 07.08. RESERVEERITUD – Viljandimaa

L. 08.08. RESERVEERITUD – Viljandimaa

R. 14.08. Klubiõhtu – Põltsamaa Kultuurikeskus – Põltsamaa

L. 15.08. 

R. 21.08. Pulm – Maidla Mõis – Ida-Virumaa

L. 22.08. Tantsuõhtu – Maarja-Magdaleena Puhkeala – Jõgevamaa

R. 28.08. Tantsuõhtu – Virma Pub’ – Rakvere

L. 29.08. 

September

R. 04.09. Juubel – Kunda Klubi – Kunda

R. 11.09. Tantsuõhtu – Tartu Aleksander – Sünnipäev 2020 – Tartu

L. 19.09. Tantsuõhtu – Sünnipäev – Räpina – Aianduskool – Räpina

R. 25.09. RESERVEERITUD – Viljandimaa

L. 26.09. Tantsuõhtu – Buffalo Pub’ – Tallinn

Oktoober

R. 02.10. Tantsuõhtu – Virma Pub’ – Rakvere

L. 17.10. RESERVEERITUD – Viljandimaa

L. 24.10. Tantsuõhtu – Tartu Aleksander – Tartu

R.30.10. Tantsuõhtu – Hooaja Avapidu – Kihelkonna Rahvamaja – Saaremaa

November

L. 14.11. Tantsuõhtu – Katariina Kelder – Rakvere

R. 20.11. Tantsuõhtu – Sõbra Pesa – Tartu

L. 21.11. Juubel – Viljandi – Viljandimaa

R. 27.11. Tantsuõhtu – Virma Pub – Rakvere

L. 28.11. Tantsuõhtu – Varbola Rahvamaja 60′ – Raplamaa

Detsember

R. 05.12. Tantsuõhtu – Tartu Aleksander – Tartu

R. 11.12. Tantsuõhtu – Jõulupidu 2020 – Kungla Seltsimaja – Võrumaa

R. 18.12. Tantsuõhtu – Virma Pub’ – Rakvere

L. 19.12. Tantsuõhtu – Jõulupidu 2020 – Lavassaare Rahvamaja – Pärnumaa

L. 26.12. Tantsuõhtu – Jõulupidu 2020 – Pärsama Rahvamaja – Saaremaa