31.12. Kabala Mõis – Aastavahetuse pidu
23.12. Taikse Kultuurimja – Jõulupidu
22.12. Võhma Kultuurimaja – Jõulupidu
21.12. Põltsamaa Ametikool – Jõulupidu
18.12. Voore Külalistemaja – O/Ü Töörõõm – Jõulupidu
16.12. Saka Mõis – Politsei- ja Piirivalveameti Ida Prefektuur – Jõulupidu
11.12. SA Põltsamaa Tervis – Jõulupidu
10.12. Põltsamaa – A/S Telora E – Jõulupidu
10.12. Põltsamaa – Haridusveteranide Jõulupidu
09.12. Paala Rahvamaja – Lõikuspidu
04.12. Pärnu Jaagupi Rahvamaja – Rahvatantsijate Jõulupidu
03.12. Põltsamaa – Juubel
02.12. Imavere Kõrts – Eesti Terviseedenduse Ühing – Jõulupidu
27.11. Pilistvere Rahvamaja – Kihelkonnapidu
26.11. Hämsa Kõrts – Tegusate Külaseltside Ühispidu
20.11. Laekvere Rahva maja – Hooaja avapidu
19.11. Kaisma Rahvamaja – Haridus ja kultuuritöötajate pidu
13.11. Linnaküla – Juubel
12.11. Tallinn – Kannu Kõrts
06.11. Paunküla Puhkekeskus – Juubel
30.10. Imavere Kõrts – Tantsuõhtu
16.10. Illuka Rahvamaja – Tantsuõhtu
15.10. Pajusi Rahvamaja – Rallyhooaja lõpupidu
08.10. Lepanina Hotell – Juubel
05.10. Ritsu Põhikool – Õpetajate päev
02.10. Kõidama – Juubel
25.09. Tallinn – Kannu Kõrts
17.09. Viljandi – Liverpool Pub
27.08. Aegviidu – Pulm
21.08. Vellavere Puhkemaja – Juubel
14.08. Jõgeva alevik – III Seltsipäev
08.08. Tartumaa – Kastre park
07.08. Saaremaa – Nihatu – Külapäev
06.08. Viljandi – Suur Vend Pub’ – Tantsuõhtu
05.08. Männiaru Puhkemaja – Pulm
31.07. Lepiku külalistemaja – Briljantpulm
24.07. Tallinn – Lillepaviljon – Juubel
17.07. Kadjaste – Külasimman
16.07. Pirgu Mõis – Pulm
10.07. Neanurme – Pulm
06.07. Piirioja Puhkekeskus – Vabariiklik Õpetajate III Suveseminar
02.07. Pärnu – Silkini Puhkemaja – Juubel
25.06. Kaiu – Külade kokkutulek
23.06. Võhma – Jaanipäev
22.06. Vihtra – Jaanipäev
19.06. Tõrva – Musta Kõutsi Kõrts
12.06 Viljandi – restoran Centrum – Juubel
11.06. Uusna Külamaja – Juubel
29.05. Lammasmäe Puhkekeskus – Isetegevuslaste pidu
21.05. Viru – Nigula – Juubel
15.05. Jõgisoo – Pulm
14.05. Järvakandi – Kultuurihall – Juubel
07.05. Õisu mõis – AS Viljandi Aken ja Uks -Kevadpidu
01.05. Avinurme – Vadi küla – Talgusimman
17.04. Venevere Puhkekeskus – Juubel
16.04. Viljandi – Suur Vend Pub – Tantsuõhtu
10.04. Suure – Jaani – Kohvik Arturi juures – Tantsuõhtu
09.04. Põlva – Vana-Koiola Rahvamaja – Tantsuõhtu
03.04. Kamari – Haridusseltsimaja – Juubel
02.04. Jõgisoo Haridusseltsimaja – Juubel
01.04. Saaremaa – Pärsama Kultuurimaja – Tantsuõhtu
27.03. Kabala Rahvamaja – Tantsuõhtu
20.03. Imavere – Imavere Trahter – Tantsuõhtu
19.03. Kaisma Rahvamaja – Tantsuõhtu
13.03. Viljandi – Männimäe Külalistemaja – Juubel
12.03. Viljandi – Liverpool Pub – Naistepäeva pidu
06.03. Kasepää Rahvamaja – Naistepäev
27.02. Viljandi – Männimäe – Stiilipidu
26.02. Viimsi – Harmoonikum – Juubel – Stiilipidu
20.02. Elva – Vapper Mäger Pub – Tantsuõhtu
13.02. Pajusi Rahvamaja – Pritsumeeste Talimängud
12.02. Järvakandi – Kultuurihall – Küünlakuu ball
30.01. Äksi Motell – Juubel
23.01. Kamari – Haridusseltsimaja – Juubel