31.12. Hiiumaa – Heltermaa Hotell – Uuusaastapidu
30.12. Oisu Rahvamaja – Aastalõpupidu
29.12. Nelijärve Puhkekeskus – Mikko Korhonen Oy – Jõulupidu
25.12. Tagaküla – Kungla Seltsimaja – Jõulupidu
21.12. Põltsamaa Ametikool – Jõulupidu
17.12. Tali Seltsimaja – Aastalõpupidu
16.12. Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus – Tahkuranna valla Aastapäevapidu
15.12. Tartu – Õlle Tare – Tantsuõhtu
09.12. Tallinn – Glehni loss – Juubel
03.12. Rakvere – Virma Pub’i – Tantsuõhtu
02.12. Viljandi – Härjapea Kõrts – Juubel
26.11. Imavere Kõrts – Tantsuõhtu
25.11. Roosna-Alliku Rahvamaja – Tantsuõhtu
19.11. Junsi Puhkekeskus – Juubel
18.11. Jahimaja Troffee – Jõgeva SI – Aastakoosolek
16.12. Rehe Hotell – Koolijuhtide Võrkpallipidu
12.11. Uusna Baar – Tantsuõhtu
12.11. Põltsamaa – Juubel
11.11. Prandi – Tuluõhtu
05.11. Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
04.11. Tihemetsa – Juubel
29.10. Õlle Tare – Tantsuõhtu
22.10. Alatskivi – Juubel
21.10. Paistu Rahvamaja – Tantsuõhtu
15.10. Kuimetsa Rahvamaja – Tantsuõhtu
14.10. Vastemõisa Rahvamaja – Tantsuõhtu
08.10. Imavere Kõrts – Tantsuõhtu
07.10. Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
01.10. Pinska Külalistemaja – Sakala Maleva 94. Aastapäev
30.09. Viljandi – Suur Vens Pub – Tantsuõhtu
24.09. Tartu – Kotka Kelder – Tantsuõhtu
17.09. Tartu – Õlle Tare – Tantsuõhtu
16.09. Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
15.09. Põltsamaa – Veinikelder
10.09. Sürgavere – Sügislaat – Tantsuõhtu
09.09. Rapla Kultuurikeskus – Suvelõpupidu
06.09. Tallinn – TEKO – Vilistlaste kokkutulek
03.09. Tartu – Õlle Tare Sünnipäev
02.09. Tallinn – Kohvik Hõbepeeker – Juubel
30.08. Tallinn – TEKO – Avamispidu
27.08- Võrumaa – Kaldemäe Turismitalu – Sünnipäev
26.08. Valgamaa – Torupilli talu – Pulm
20.08. Tagaküla – Kodukandi päev – Simman
19.08. Tallinn – Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
14.08. Aiku Puhkeala – Külade kokkutulek
13.08. Valtu – Külapäev
12.08. Valga – Voorimehe Pubi – Tantsuõhtu
06.08. Luunja Kultuurimaja – Pulm
29.07. Suure – Jaani – Juubel
23.07. Kamari – Veetrall 2011
22.07. Tallinn – Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
16.07. Ojako talu – Pulm
10.07. Kastre park – Tantsuõhtu
09.07. Prandi – Tantsuõhtu
08.07. Männiaru Puhkemaja – Juubel
02.07. Venevere Puhkeküla – Rakvere Lihakombinaat – Suvepäevad
24.06. Kuimetsa – Jaanituli
23.06. Oisu – Jaanituli
22.06. Lahu – Jaanituli
18.06. Imavere Kõrts – Tantsuõhtu
17.06. Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
11.06. Kaiavere – Vudila – Juubel
10.06. Kaiu – Karitsa – Juubel
04.06. Ülenurme – Pulm
03.06. Põltsamaa – Pulm
31.05. Voore Külalistemaja – Juubel
27.05. Sammuli Puhkeküla – Juubel
21.05. Tõrva – Musta Kõutsi Kõrts – Tantsuõhtu
20.05. Viljandi – Pub – Suur Vend – Tantsuõhtu
14.05. Pinska Külalistemaja – Pulm
14.05. Tallinn – Kristiine turg – Kevadlaat
07.05. Venevere Puhkeküla – Juubel
06.05. Tallinn – Kannu Kõrts – Tantsuõhtu
30.04. Tartu – Õlle Tare – Tantsuõhtu
29.04. Pajusi Rahvamaja – Jääraja MV -Hooaja lõpupidu
23.04. Kõnnujõe talu – Jüriöö simman
22.04. Ansambel “Kondor” – Sünnipäev
16.04. Käru Rahvamaja – Kerro Pereklubi
15.04. Tali Seltsimaja – Tantsuõhtu
02.04. Raadimõisa Hotell – Juubel
01.04. Karksi – Nuia – Rahvamaja – Tantsuõhtu
26.03. Rannu Rahvamaja – Tantsuõhtu
19.03. Venevere Puhkeküla – Juubel
18.03. Imavere Kõrts – Tantsuõhtu
12.03. Mõniste Rahvamaja – Naistepäev
11.03. Tsolgo Rahvamaja – Tantsuõhtu
05.03. Elva – Suusaspordikeskus – Juubel
04.03. Oisu Rahvamaja – Türi valla ettevõtjate tänuõhtu
26.02. Kaiavere – Vudila – Juubel
25.02. Tõrva – Musta Kõutsi Kõrts
19.02. Suure-Jaani – Taisto Liinid – Juubel
18.02. Voore Külalistemaja – Juubel
12.02. Pilistvere Rahvamaja – Sõbrapäev
29.01. Viljandi – Pinska Külalistemaja – Pulm
21.01. Imavere Kõrts – Tantsuõhtu
14.01. Kuimetsa Rahvamaja – Tantsuõhtu
08.01. Olustvere Mõis – OÜ Automen – 1. Kokkutulek
07.01. Suure – Jaani – Kabala Jahimeeste Uusaastapidu
06.01. Tartu – Vabariigi Hooldekodujuhtide Uusaastapidu